www.archive-si-2014.com » SI » K » KKSEZANA

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

    Archived pages: 94 . Archive date: 2014-10.

  • Title: Košarkarski klub Mesarija Prunk Sežana
    Descriptive info: .. NOVICE.. ČLANSKA EKIPA.. RAZPOREDI TEKEM.. IGRALCI.. MLAJŠE KATEGORIJE.. MLADINCI.. KADETI.. STAREJŠI PIONIRJI.. MLAJŠI PIONIRJI.. NAJMLAJŠI PIONIRJI.. FOTOGALERIJA.. TRENINGI.. O KLUBU.. PODATKI O KLUBU.. ZGODOVINA KLUBA.. STATUT KLUBA.. Facebook.. LESTVICA INTERNE LIGE.. 1.. Senožeče.. 6/0.. 12.. 2.. Sežana C.. 4/2.. 10.. 3.. Sežana A.. 3/3.. 9.. 4.. Sežana B.. 5.. Dutovlje.. 2/4.. 8.. 6.. Divača.. 0/6.. Častna košarkarska.. Naslednja tekma.. LINK - KZS.. SKL zahod (kzs.. si).. MLADINSKI POGON: Kadeti do tretje zaporedne zmage, mladinci in starejši pionirji poraženi.. Ponedeljek, 06 Oktober 2014 05:37.. Kadeti so zabeležili tretjo zaporedno prvenstveno zmago, mladinci in strarejši pionirji se z gostovanj vračajo s porazom.. Comment (0).. Več.. MLADINSKI POGON: tri zmage in en  ...   Članska ekipa je na turnirju Združenja košarkarskih sodnikov Primorske, ki poteka v Postojni, zabeležila dve zmagi.. MLADINCI: prepričljiva zmaga in uvrstitev v 1.. A SKL.. Sreda, 17 September 2014 19:14.. Mladinska ekipa se je pred 150 gledalci, s prepričljivo zmago nad KOŠ Koprom uvrstila v mladinsko 1.. Več člankov.. MLADINCI: zmaga na prvi tekmi.. Tečaj za nove pomožne sodnike.. Mladinci začenjajo s kvalifikacijami.. Termini treningov Šola košarke.. Vabilo k vpisu v Košarkarski klub Sežana.. Stran 1 od 44.. Začetek.. Prejšnja.. 7.. Naslednja.. Konec.. BISERI - Mi navijači smo.. There seems to be an error with the player !.. Sponzorji.. Košarkarski klub Mesarija Prunk Sežana.. Vse pravice pridržane © 2014.. Mapa strani..

    Original link path: /
    Open archive

  • Title: Razpored tekem, člani
    Descriptive info: Razpored tekem, člani.. Pokal Spar.. torek, 14.. oktober 2014.. 3 krog.. Gorenja vas.. torek, 21.. Nadaljnje tekmovanje je odvisno od rezultata tekem 3.. kroga.. PRVENSTVO 3.. SKL Zahod 1.. del.. sobota, 18.. 1 krog.. Postojna.. V Postojni.. sobota, 25.. 2 krog.. Plinstal Jesenice.. Doma.. sobota, 8.. november 2014.. Pivka.. V Pivki.. sobota, 15.. 4 krog.. Nova Gorica mladi.. sobota, 22.. 5 krog.. Cerknica.. V Cerlknici.. sobota, 29.. 6  ...   krog.. Globus.. sobota, 20.. 9 krog.. UKK Koper.. sobota, 10.. januar 2015.. 10 krog.. sobota, 17.. 11 krog.. Na Jesenicah.. sobota, 24.. 12 krog.. sobota, 31.. 13 krog.. V Novi Gorici.. sobota, 7.. februar 2015.. 14 krog.. sobota, 14.. 15 krog.. sobota, 28.. 16 krog.. V Medvodah.. marec 2015.. 17 krog.. 18 krog.. V Kopru.. Nadaljnji termini in nasprotniki tekmovanja v drugem in tretjem delu bodo.. objavljeni naknadno..

    Original link path: /clanska-ekipa/razpored-tekem
    Open archive

  • Title: Članska ekipa
    Descriptive info: Članska ekipa.. Benčina.. Luka.. 1996.. Furlan.. Vito.. 1990.. Husič.. Mirnes.. 1986.. Strnad.. Jaka.. 1991.. Gomezel.. Aleks.. 1989.. Vernes.. Drenik.. Čuk.. Jan.. Paradiso.. Jean-Claude.. 1995.. Mevla.. Alen.. Kralj.. Saša.. Nabergoj.. Andrej.. Brundula.. Miha.. Kukanja.. Žiga.. Likar.. Marko.. 1978..

    Original link path: /clanska-ekipa/igralci
    Open archive
  •  

  • Title: Razporedi tekem
    Descriptive info: Razporedi tekem.. Selekcija U-19.. Razpored tekem.. Kvalifikacije za 1.. SKL II.. stopnja.. nedelja, 14.. september 2014.. KOŠ Koper.. sreda, 17.. Nadaljnje tekmovanje je odvisno od rezultata tekem 2.. Stopnje.. Selekcija U-17.. PRVENSTVO 2.. SKL 1.. del skupina 10.. Ajdovščina.. V Ajdovščini.. sobota, 27.. Nova Gorica Mladi.. sobota, 4.. sobota,  ...   tretjem delu bodo.. Selekcija U-15.. PRVENSTVO 1.. del skupina 06.. nedelja, 21.. Janče.. V Ljubljani.. nedelja, 28.. Grosuplje.. nedelja, 5.. Slovan.. nedelja, 12.. nedelja, 19.. V Grosupljem.. nedelja, 26.. Selekcija U-13.. Turnir v Idriji.. Hidria.. Turnir v Tolminu.. Vrhnika.. Turnir v Sežani.. Razpored tekem mladinskega pogona še ni znan..

    Original link path: /mlajse-kategorije/razporedi-tekem
    Open archive

  • Title: Mladinci
    Descriptive info: Mladinci.. Tavčar.. Žan.. Kralj.. Mahne.. Nick.. Vid.. Zoretič.. Matevž..

    Original link path: /mlajse-kategorije/mladinci
    Open archive

  • Title: Kadeti
    Descriptive info: Kadeti.. KADETI SEŽANA U-16.. Mrkonjič.. Denis.. Gomezel.. 1997.. Grmek.. Tine.. Legiša.. Patrik.. Ravbar.. Matic.. Bistričič.. Vouk.. Kristjan.. 1998.. Švagelj.. Matej.. Bandelli.. Maks.. Pleško.. Erik.. Žiberna.. Uroš.. KADETI KOMEN U-16.. Švara.. Andraž.. Bandelj.. Klemen.. Peric.. Jan.. Verč.. Tomaž.. Cotič.. Jakob.. Pavlin.. Žiga.. Masten.. Dani.. Štolfa.. Gašper.. Ferfolja.. Jošt.. Žvanut..

    Original link path: /mlajse-kategorije/kadeti
    Open archive

  • Title: Starejši pionirji
    Descriptive info: Starejši pionirji.. STAREJŠI PIONIRJI U-14.. Štrosar Grmek.. Loris.. 1999.. Goranić.. Dušan.. 2001.. Mahne.. 2000.. Stepančič.. Meola.. Zeno.. Ukmar.. Matis.. Jejčič.. Tim.. Miklavec.. Oblak.. Figek.. Nik.. Gustin.. Niko.. Škrinjar.. Škrlj.. Klemen.. Križmančič.. ŠOLA KOŠARKE DUTOVLJE U-14.. Danej.. Čebulec.. Maksimilijan.. 2002.. Oliver.. Daolio.. Urban.. Rupnik.. Živic.. Aljoša.. Manuel.. Stojanoski.. Martin.. Vrabec.. Aljaž.. Rejc.. Janez.. ŠOLA KOŠARKE KOMEN U-14.. Luin.. Ambrož.. Bunc.. Boštjan.. Bunc.. Matej.. Jazbec.. Pavlin.. Jaka.. Žigon.. Žežlina.. Lenart.. Grmek.. Božič.. Matija.. Trampuž.. Filip..

    Original link path: /mlajse-kategorije/starejsi-pionirji
    Open archive

  • Title: Mlajši pionirji
    Descriptive info: Mlajši pionirji.. EKIPA U 12 - U 10 ČEH.. Borjančič.. 2003.. Brcar.. Coreno.. Sergio.. Fiore.. 2005.. Hajraj.. Erjanis.. 2004.. Kunovac.. Irman.. Manuela.. Miljković.. Kolja.. Mohorčič.. Mugoša.. Ozbič.. Nejc.. Pipan.. Gašper.. Smiljanič.. Solomun Jean.. Mark.. Trampuž Kokoravec.. Tripunovič.. Stefan.. Uršič.. Vodičar.. Jaša.. Zidar.. Žerjal..

    Original link path: /mlajse-kategorije/mlajsi-pionirji
    Open archive

  • Title: Najmlajši pionirji
    Descriptive info: Najmlajši pionirji.. ŠOLA KOŠARKE SEŽANA U-10.. Djukić.. Bojan.. Dođa.. Aid.. Alex.. Erik.. Hočevar.. Matija.. Marič.. Mateo.. Maxim.. Shaynuk.. Pandra.. Vuković.. Aleksej.. Zorč.. Jure.. ŠOLA KOŠARKE SEŽANA U-8.. Antonič.. 2006.. Buda Štemberger.. Emanual.. 2007.. Družina.. Fabjan Ravbar.. Timon.. Gašperšič.. Anže.. Gerželj.. Rok.. Grbič.. Ranko.. Grubišič.. Kadunić.. Hanis.. Kampuš.. Kosanović.. Michele.. Lah.. Noel..  ...   Pirjevec.. Aleksander.. Prešeren Djurić.. Taj.. Rencelj Vrhunc.. Seražin.. Škapin.. ŠOLA KOŠARKE DIVAČA U-10.. Čepar.. Sebastjan.. Koroknai.. Mahorčič.. Valečič.. Grželj.. Gaja.. Ivančič.. Iris.. Prelc.. Rajković.. Natanael.. Skerbiš.. Jakob.. Žnidarčič.. Krivokapič.. Dejan.. Hribar.. ŠOLA KOŠARKE SENOŽEČE U-10.. Gerbec.. Franetič.. Izabela.. Zelen.. Primož.. Krištof.. Kleva.. Alibabič.. Allen.. Nabergoj.. Čič.. Gerželj Čebron.. Enej.. Zelen.. Blaž.. 2008..

    Original link path: /mlajse-kategorije/najmlajsi-pionirji
    Open archive

  • Title: Galerija - Kategorija: Sezona 2012/2013
    Descriptive info: Domov.. Sezona 2012/2013.. Nazaj na pregled galerije.. SKL Zahod, 2.. krog: Mesarija Prunk Sežana - Tolmin.. 20.. memorial Borisa Tavčarja: Breg - Mesarija Prunk Sežana.. Klubski dan 2013.. Zadnja tekma sezone: Mesarija Prunk Sežana - MARC Ajdovščina.. Starejši pionirji, prva liga: Mesarija Prunk Sežana - Slovan.. SKL, 20.. krog:  ...   Sežana - Ježica, 14.. krog 3.. SKL.. SKL, 9.. krog: Plama Pur - Mesarija Prunk Sežana.. SKL, šesti krog: Mesarija Prunk Sežana - Pingvini Ljubljana.. KK Mesarija Prunk na turnirju v Italiji - 4.. mesto.. KK Mesarija Prunk Sežana - KK Bor prijateljska tekma.. Turnir v Sežani - polfinalna srećanja..

    Original link path: /fotogalerija
    Open archive

  • Title: Treningi
    Descriptive info: Treningi.. Treningi sezona 2014-2015.. Člani:.. Sežana telovadnica srednje šole.. Kontakt.. Jurić Miroslav 040 601 553 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju.. Če ga želite videti, omogočite Javascript.. Torek od 18:30 do 20:00.. Sreda od 18:30 do 20:00.. Četrtek od 18:30 do 20:00.. Petek od 18:30 do 20:00.. Mladinci:.. Ponedeljek od 18:30 do 20:00.. Četrtek od 17:00 do 20:00.. Sobota od 10:00 do12:00.. Nedelja od 10:00 do12:00.. Starostna kategorija U-17.. Ponedeljek od 17:00 do 18:30.. Torek od 17:00 do 18:30.. Sreda od 17:00 do 18:30.. Petek od 17:00 do 18:30.. Starostna kategorija U-15.. Sežana telovadnica srednje šole.. Kontakt Čeh Primož 030 924 492.. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju.. Ponedeljek od 15:30 do 17:00.. Torek od 15:30 do 17:00.. Sreda od 15:30 do 17:00..  ...   košarke Sežana U-9.. Sežana telovadnica (Ljudska univerza).. Torek od 13:30 do 15:00.. Četrtek od 13:30 do 15:00.. Starostna kategorija U-9.. Ponedeljek od 13:30 do 15:00.. Sreda od 13:30 do 15:00.. Starostna kategorija Šola košarke Dutovlje do 11 let.. Dutovlje telovadnica osnovne šole.. Torek od 16:00 do 17:00.. Četrtek od 16:30 do 17:30.. Petek od 16:00 do17:00.. Starostna kategorija Šola košarke Dutovlje do 15 let.. Četrtek od 17:30 do 18:30.. Starostna kategorija Šola košarke.. Divača do 15 let.. Divača telovadnica osnovne šole.. Sila Borut.. 041 977 758 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju.. Ponedeljek od 14:30 do 15:30.. Sreda od 12:00 do 13:00.. Četrtek od 16:00 do 17:00.. Senožeče do 15 let.. Senožeče telovadnica osnovne šole.. Ponedeljek od 15:45 do 17:00.. Sreda od 15:30 do 16:30..

    Original link path: /treningi
    Open archive



  •  


    Archived pages: 94